O czym świadczy wynik EKG Holter 53-latki?

Dzień dobry, proszę o kilka słów na temat wyniku Holtera: - pobudzenia nadkomorowe 18975, 4 pary, 1 trójka, liczne bigeminie i trigeminie - pobudzenia komorowe 3845, 1 odnisko, 1 para i 1 trójka (nsVT) 4 epizody obniżenia ST trwające 3-5 minut i 1 ok. 55 min (zmiany II, III, aVF, V4-V6) PQ= 0,12-0,15s, QTc=0,418-0,5189 Zmiany w ST max. obniżenie V5 -16, max.uniesienie V1 62, V5 37. Bez istotnych pauz. Reszta wydaje się w normie. Czy jest jakiś powód do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakieś dolegliwości? Konieczna konsultacja kardiologiczna dosyć pilna