Obecność zgrubienia w obrębie żebra a możliwe dolegliwości

Jakis czas temu w uczyłam na górnym żebrze z prawej strony zgubienie. Jest podłużne i ma około 5 cm długości. Bardzo boli przy dotyku. Proszę o pomoc. Czy to rak? Niewiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest ocenić czym powyższa zmiana jest bez badania pacjenta. Radzę udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań.

A jak wyobraża sobie Pani postawienie rozpoznania bez zbadania Pani!!?? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę udać się do chirurga w Starachowicach , zż