Odbarczenie nerwów i stabilizacja międzytrzonowa

We wrześniu mam mieć operacje kręgosłupa lędźwiowego konieczne jest odbarczenie nerwów i stabilizacja międzytrzonowa czy śruby i płytki są lepszym rozwiązaniem od implantów ? czy chodzi tylko ze stosując śruby szpital wykona tańszą operację ? Z tego co wiem implanty zapewniają ruchomość w przeciwieństwie do płytek i śrub . Zaczynam mieć wątpliwości co do tej operacji i zastanawiam się nad znalezieniem innego szpitala .

Określenie co jest lepsze zalezy nie tylko od ceny stosowanych materiałów, ale też od warunków w ktorych stosowanie okreslonych jest możliwe. Oczywiście czasem warto zasiegnąć opinii innego specjalisty