Odbudowa zęba a wykorzystaniem włókien szklanych

Witam, We wtorek miałam odbudowanego zęba na włóknach szklanych. Ząb nie boli, jest zaplombowany, ale od zewnętrznej strony wygląda jak "popękany", gdy dotykam językiem wyczuwam kreski, wygląda tak, jakby ktoś dokleił kilka kawałków do zęba. Dodam, że był to ząb leczony wcześniej kanałowo. Czy to normalne, czy nie powinien w ogóle się odznaczać?

Witam,
Jeżeli wyczuwalne są pęknięcia to proszę udać się do stomatologa , który oceni , czy są to tylko pęknięcia w obrębie pryzmatów szkliwnych , które często można pozostawić , czy faktycznie pęknięcia głębsze , lub rozszczelnienie wypełnienia. Jeżeli ząb jest po leczeniu kanałowym i wzmocnieniu , to najlepszym rozwiązaniem jest nałożenie na niego korony protetycznej.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło