Opadnięta powieka, spadek władzy w rękach u 59-letniego mężczyzny

Witam problem z tatą. Trafił do szpitala bo odebrało mu władzę w ręcę, po leczeniu wszystko było ok, po ok. 4 miesiącach znowu trafił do szpitala z powodu opadniętej lewej powieki, leżał 2 tyg ale nic sie od niego nie dowiedziałam jak wyniki, pojechałam do niego wczoraj bo miał się stawić w szpitalu a tego nie zrobił i pokazał mi skierowanie na którym było rozpoznania: guz płuca lewego. Tata kompletnie się zalamał pije i nie chce się leczyć, jego tata zmarl na raka płuc. Jak namówic na leczene

Małgorzata Panek

Proszę namówić tatę na rozmowę z psychologiem, a najlepiej z psychoonkologiem.
Nowotwór to nie wyrok. Guz płuca może być operowalny, należałoby porozmawiać z lekarzem prowadzącym nt. opcji leczenia. Niestety bez zgody Pani taty na leczenie nie można nic zrobić.
Pozdrawiam