Operacja neurologiczna a picie alkoholu

Czy po operacji na głowę (wycięcie pozwijanych naczyń (operacja żylno żylna)) w styczniu 2011 roku mogę pić alkohol? Czy będzie to jakoś wpływać na moje zdrowie?

Alkohol nie jest polecany z prostego powodu - to bardzo silna trucizna pod postacią wyrafinowanego smaku. Każdy jednak dysponuje rozsądkiem i wybierze swoją stronę kija.