Operacja przepukliny pachwinowej u 27-latka

Witam. Jestem po operacji przepukliny pachwinowej obustronne. Operacja odbyla się 16 lutego, czyli jutro mina 2 tygodnie. Dzis idac ulicą nie zauwazyłem nagłego obnizenia kraweznika o "opadłem" okolo 20 cm nizek. Nie przewrovilem się. Zabolalo mnie wszystko, teraz wydaje i sie ze jądra sa bardzo tkliwe i bola mnie wewnatrz miejsca, gdzie jest przyszyta siatka. Boję sie ze zepsulem efekt operacji, ktora kosztowala mnie bardzo duzo. Czy moglo mi cos pęknac? Jakoe badanie moze w pewni obalic moje prz

Witam.
Prawdopodobnie wzruszył Pan zoperowane tkanki, przez co stały się tkliwe. Prawdopodobieństwo oderwania się siatki jest niewielkie, ale jeśli dolegliwości nie ustąpią samoistnie w ciągu kilku dni albo dojdzie do ich nasilenia, proszę pokazać się do kontroli w Poradni Chirurgicznej. Badaniem mogącym ustalić przyczynę dolegliwości jest USG pachwiny.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.