Opis wyniku badania i rokowania po usunięciu znamienia

Dzień dobry, mam 65 lat. Proszę o dokładny opis wyniku i rokowanie.Mikroskopowo:melanoma malignum typus ssmm,nowotwór rozwinął się w obrębie znam.złożonego. Obecna znaczna regresja,CLARK II/III, BRESLOW poniżej 1 mm. Angioinwazja /-/, odczyn limfocytarny słaby, owrzodzenie /-/.Znamię usunięto całkowicie z marginesem skóry zdrowej.Marginesy boczne po ok. 4mm, podstawny min 3mm, pT1aNXMX. Z góry bardzo dziękuję.

Proszę być pod opieką Ośrodka Onkologicznego w Olsztynie! Wynik wskazuje , że usunięto czerniaka na średnim stopniu rozwoju klinicznego! Nie znam okolicy ciała - nie wiem więc jakie jest możliwe dalsze postępowanie! zż