Opis zdjęcia badania płuc u dziecka

witam oto opis zdjecia pluc dziecka prosze o interpretacje dziekuje:Wzmozony odwnekowo rys.zrebu pluc,oraz wspolistniejace w dolnych bieg.-zmiany okolooskrzelowe,mogace odpowiadac zapalnym.Wneki naczyniowe.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku zmiany najpewniej wskazują na zmiany zapalne w obrębie dolnych dróg oddechowych. Konieczna jest jednak ocena wyniku w oparciu o dane kliniczne.