Oponiak na sklepistości mózgu w okolicy czołowej

oponiak na sklepistosci mózgu w okoliczy czołowej.Na dolnej scianie odcinka nadklinowego lewej ICA szerokopodstawny tętniak 6x4mm i glebokosci 3mm.LejekSaltzmana 4x3,2mm początkowego odcinkaPCoAL.Dziekuje.

Na podstawie fragmentu wyniku MRI, bez znajomości objawów, obrazu MRI, znajomości innych chorób itd oczekuje Pani leczenia przez internet, interpretacji wyniku ? Nie boi się Pani?
Proszę udać się do neurochirurga