Picie mleka a częste zapalenia oskrzeli

Witam, mój 3,5 letni syn bardzo czesto łapie zapalenie oskrzeli. Zaczyna się katarem a na drugi dzień jest straszny kaszel i od razu oskrzela. Miał zapalenie pluc i oskrzeli od 2 miesiaca zycia. I tak juz ciągle łąpie te oskrzela. Mało je natomiast uwielbia pic mleko - czy to może mieć jakieś znaczenie. Proszę o pomoc bo ja już nie wiem co robić.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

dieta dziecka powinna być urozmaicona aby dostarczyć potrzebnych minerałów i witamin. Braki w tym zakresie faktycznie mogą powodować, że dziecko jest bardziej podatne na zakażenia.

Pozdrawiam.