Spazmatyczne zapalenie oskrzeli u dziecka

Dzień dobry, syn ma 14 miesięcy i już 2 zimę co 2 tygodnie przechodzi spazmatyczne zapalenie oskrzeli. Parę dni BEZ antybiotyku w kroplach do nosa i znów wraca katar a za nim kaszel i oskrzela. Dwóch lekarzy zrobiło testy z krwi na alergie na mleko jeden zbadał IgE -8 , cazeina - f78 <0,1 ; mleko krowie f2 < 0,1 i twierdzi że alergii nie ma. Drugi zbadał IgE - 13 , IgG Beta-lactoglobuline f77 - 32 mg/L (NORMA <15) , IgG kazeina f78 - 29 mg/L ( NORMA <5) i twierdzi że alergia jest. POMOCY

Witam serdecznie. Niestety podczas porady przez internet mogę opierać się tylko na przedstawionych wynikach badań. Rzeczywiście mogą być one znacząco mylące. Warto powtórzyć oznaczenie. Jeżeli wyniki dodatnie powtórzą się warto wyeliminować z diety produkty mlecznie.