Podkurczanie i gwałtowne opuszczenie nóżek przez 5-miesięczne dziecko

Witam, mam pytanie dotyczące mojej 5-cio miesięcznej córki. Otóż bardzo często nawet przez sen gwałtownie podkurcza nóżki i równie gwałtownie je opuszcza uderzając o materac łóżeczka. Nie stęka, nie płacze, puszcza czasem tylko gazy. Kolki mamy już za sobą. Dodam jeszcze tylko, że kupki są bardzo rzadkie. Czasem o kremowej konsystencji, czasem wodniste. Bardzo dziękuję za każdą poradę.

Witam. Jeżeli aktywności ruchowej dziecka nie towarzyszy wybudzenie ze snu czy płacz dziecka nie ma powodów do niepokoju.