Płacz, wodnisty kał ze śluzem i prężenie się 8-tygodniowej córki

Witam moja 8 tygodniowa córka często płacze, pręży się, przerywa karmienie i od miesiąca robi wodniste kupki ze śluzem zwykle 1 dziennie, jestem na diecie nie zwierającej białka mleka krowiego od miesiąca, podaję probiotyki, ale nie widzę poprawy, jest wręcz coraz gorzej, jak zaśnie to wierci się, kwęka i stęka, ewidentnie coś ją boli, ciągle jej się odbija, nawet godzinę po karmieniu, na wadze przybiera prawidłowo ok. 200 g na tydz., co może być przyczyną

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli dziecko prawidłowo przybiera na wadze przyczyną dolegliwości może być kolka. Proszę jednak skonsultować się z pediatrą, który po zbadaniu dziecka wskaże dalsze postępowanie