Pojawienie się otarcia po stosunku a możliwość zarażenia

Sprawa wyglada tak bylem u prostytutki na sexie oralnym pojawilo sie male nie wiem chyba otarcie bo bylo widacz czerwone jak by krew pod skora ale nie ciekla jest jakies prawdopodobienstwo zarazenia sie czyms? blagam o dpowiedz

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każde przerwanie ciągłości naskórka może stanowić wrota zakażenia. Powinien Pan zrobić badania w kierunku chorób potencjalnie zagrażających, m.in. HIV, HBV, HCV, kiła, rzeżączka i powtórzyć je za 3 miesiące.