Pornografia a problemy z erekcją

Witajcie, mam 22 lata i ostatnio próbowałem uprawiać seks z koleżanką, mój penis kompletnie nie chciał stanąć. Początkowo czułem jakieś 40% podniecenia, a później kompletnie nic i jakbym stracił czucie xD przyczyny? Podczas masturabacji i filmach porno wszystko działa jak nalezy. Co jest przyczyną? Mam ciężką, psychiczną pracę w finansach. Jestem przemeczony. A może za bardzo się stresowałem? To mój drugi raz. Za dużo porno? Ostatnio często się masturobwałem. Za dużo stresu i przemęczenie?

Witam
Wszystkie przez Pana wymienione przyczyny mogą leżeć u podłoża problemu. Proszę się zgłosić na konsultacje do seksuologa.
Pozdrawiam B.K

Dzień dobry.

Wszystkie wymienione przez Pana okoliczności mogły mieć wpływ na jakość uprawianego seksu. Najważniejszą jednak wydaje się Pana młody wiek i brak doświadczenia, a co za tym idzie, prawdopodobnie nerwowość w sytuacji z koleżanką. Niekiedy przeszkodą bywa też uprawianie seksu z dość przypadkową osobą - w tym wypadku z koleżanką.

Pozdrawiam.