Problem z dwoma zębami leczonymi u tego samego dentysty

Witam. Mam problem z dwoma zębami leczonymi u tego samego dentysty. Dolna prawa 6 - leczona miesiąc temu, usuwany emalgamat i wypełnienie. Ząb był poprawiany 4x, a boli do tej pory podczas nadgryzania. Górna lewa 5 leczona kanalowo- pani zaczęła robić bez mojej wiedzy. Na drugiej wizycie (10.11) wypełnienie kanałów i założenie opatrunku. Jak mnie dotknęła po zakończonym leczeniu to zabolało tak że poleciały łzy. Ząb boli do tej kory od strony policzka. Czy to normalne? Rzekomo był tam 1 kanał.

Witam. Komplikacje się zdarzają ale nie tak często. Boleć może kilka dni po leczeniu kanałowym ale z każdym dniem coraz mniej. radzę udać się na kontrolę i życzę więcej szczęścia w przyszłości. Kanały korzeniowe bywają skomplikowane i nie każdy lekarz sobie poradzi nawet w powiększeniu. W 5 często jest 2 a nawet 3 kanały jeśli jest jeden to raczej łatwo go wyleczyć. Pozdrawiam