Problem z osłabieniem rak i nóg u 35-latka

Witam i proszę o rade. Mianowicie od roku z małą Przerwą odczuwam dziwne osłabienie nóg oraz palcy rąk. Czasem mam problem z podpaleniem elektrycznej zapalniczki. Kiepskie samopoczucie a ostatnio ciągle infekcje i częste gorączki nieprzekraczające 39C. TK głowy - drobne hypodensyjne zmiany położone podkorowo w istocie białej płata czołowego i ciemieniowego po stronie lewej oraz w strukturach głębokich obustronnie. RM z kontrastem podobnie. Badania krwi w normie z wyjątkiem. AST 38, CK 499! LYMPH 16, NEUT 75. reszta w normie. Pani neurologz Warszawy (szpital wojskowy szansę również) skierowała mnie do reumatologa. Tam wykluczone zostały choroby reumatologiczne i powiedziano mi że trzeba mnie poopserwowac. Następna wizyta za 6 mcy. Nie wiem co robić. Łukasz 34l

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ma pan bardzo niespecyficzne objawy, dlatego wskazana jest dalsza obserwacja.