Problem z za szybkim dochodzeniem - co robić? Może są jakieś żele, płyny na to?

Witam, mam problem, mam 19 lat, moja partnerka 19, jesteśmy ze sobą już ponad rok. Życie seksualne zaczęliśmy po miesiącu bycia ze sobą i zawsze był problem ze mną. Miedzy innymi dochodzę bardzo szybko. Bardzo źle się z tym czułem, więc sięgnęliśmy po środki typu żele, jednak nic nie pomogły. Ostatnio, jakiś miesiąc temu użyliśmy nawet takiego, który tak jakby całkowicie go mrozi, jednak nie możemy go używać, bo po tym mój penis w ogóle nie stoi albo jest strasznie miękki. Czuję się z tym wszystkim bardzo źle, na początku nie było z tym problemu, mówiła, że jej to nie przeszkadza, że mnie kocha i nic się nie dzieje i ciągle próbowaliśmy. Robiliśmy to bardzo często, w każdej wolnej chwili. Teraz od miesiąca robimy to może z 2 razy na miesiąc, między innymi jej wymówka jest taka, że ona nie chce, żebyśmy to robili dla zabawy, tylko z miłości albo po prostu, że nie ma humoru. Coraz częściej się kłócimy, wszystko jest nie takie. Ostatnio nawet mi powiedziała, że ona potrzebuje jakiejś przyjaciółki, bo ze mną nie może o wszystkim porozmawiać. Nie wiem co dalej zrobić, co będzie dalej? Wydaje mi się, że to wszystko jest przez seks, którego nie mogę jej dać. Co będzie dalej? Czy są może jakieś tabletki, które wstrzymują orgazm? Lub może jakiś płyn, spryskiwacz, coś, co hamuje orgazm, a nie całkowicie zamrarza mojego penisa, którego w ogóle nie czuję. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Witam!

Jesteś młodym mężczyzną i dopiero wkraczasz w świat seksu. W młodym wieku mężczyźni często mają problem z krótkimi stosunkami. Związane jest to z niewielkim doświadczeniem i intensywnym reagowaniem na bodźce seksualne.

Sądzę, że zamiast stosować niesprawdzone środki, które mogą Ci szkodzić, powinieneś porozmawiać o swoim problemie z partnerką. Szczera rozmowa o potrzebach może pozwolić Wam na porozumienie i znalezienie wyjścia z sytuacji. Możecie oprócz klasycznego seksu stosować inne techniki stymulacji i pieszczoty. Jeśli partnerka potrzebuje więcej stymulacji możesz jej to zapewnić na wiele sposobów. Spróbujcie również kolejnych stosunków. Kolejny powinien być dłuższy od pierwszego.

Pozdrawiam