Problemy z oddchaniem i skoki tętna

Witam szanowne grono z góry dziekuje za odpowiedzi ktore otrzymam od Panstwa i w zamian kilka razy podziekuje = ) co mi jest ? Czesto rano skaka mi tetno lub jak cos nagle zrobię mysle ze umre boje sie =( robilam morfol badania Ok. Holter 48 godzinny rowniez w porzadku wyniki dobre mam czesto uczucie ciezkosci trudnoci w oddychaniu a wiec co mi jest ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie wykonane badania są prawidłowe, warto rozważyć psychogenne pochodzenie objawów. Proszę się nad tym zastanowić oraz ew. skonsultować ze specjalistą psychiatrą/psychologiem.