Problemy z orgazmem nawet przy masturbacji

Witam, mam 24 lata. Nigdy podczas masturbacji nic nie odczuwałam. Jedyne co na mnie "działało"to mocne zaciskanie ud. Moja łechtaczka palcami stymulowana nic nie odczuwała , to samo z pochwa w środku. Myślałam, ze to dlatego ze robię to sama. Niedawno miałam swój pierwszy raz. Nie czuje palców partnera w środku w ogóle - nie tylko przyjemności ale nie czuje żebym miała coś w środku, nie czuje tez jego języka ani palców na łechtaczce. Nie czuje dosłownie nic. bol przy wejściu np penisa.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.