Problemy z osiągnięciem orgazmu u 23-letniej kobiety

Mam 23 lata, mam problem z osiągnięciem orgazmu.Jestem 4 lata w związku,stosunek zaczęliśmy 2 lata temu.Jeszcze nigdy nie miałam orgazmu. Mój partner jest starszy o 7 lat i jest to mój pierwszy partner z którym współżyłam.Widzę,że jego tak jak i mnie frustruje to,że nie potrafi mnie zaspokoić. Mimo regularnych wizyt u ginekologa martwię się,że coś ze mną jest nie tak. Każdy stosunek rozpoczyna się bólem,w trakcie również, jednak jakąś przyjemność odczuwam,bo chcę się kochać. W czym tkwi problem?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza seksuologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.