Problemy ze snem u 4-miesięcznej córeczki

Witam Mam 4 miesieczna coreczke od 2 miesiaca zycia przesypiala mi w nocy od 4 do 5 godzin a potem po karminiu nastepne 4 do 5. Dodam ze spala w lozeczku od dwoch tygodni mam problem. Corka nie przesypia nawet 3 godzin nie chce zasnac o swojej porze. Myslalam ze nie chce byc sama w lozeczku a wiec wzięłam ja do siebie do lozka i nic to nie dalo. Prosze o pomoc.

Dobrej rady nie ma. Jeśli będzie Pani ja usypiać w łóżeczku trochę to może potrwać zanim się przyzwyczai sama spać. Moja 12.latka do dziś ma.problemy bo nie odkładaliśmy od razu....