Prośba o analizę wyniku badania RTG płuc

Witam serdecznie. Moja córka odebrała wynik z prześwietlenia płuc.Uprzejmie proszę o informację co oznacza w/w wynik. Przykręgusłopo w polu górnym cień dodatkowej szczeliny płata żyły nieprzejrzystej - anomalia rozwojowa. Serdecznie dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam.

Magdalena Mroczek

Nie ma się czym przejmować. Żyła nieparzysta nie stwarza zagrożenia i nie wymaga leczenia.