Przebarwienia na skórze u 7-latki

Witam, mojej 7-letniej córce latem na skórze wychodzą nieregularne przebarwienia. Początkowo była to tylko prawa ręka w tym roku również klatka piersiowa i okolice barków i łopatek na plecach. Czy może to być objaw poważniejszej choroby? Jak zapobiegać powstawaniu tych przebarwień i jak usunąć już istniejące?

Najlepiej będzie jak pokaże Pani te zmiany dermatologowi.Dopiero po obejrzeniu zmian można stwierdzić co to jest i jak to można leczyć, niestety przez internet nie widzę zmian i ciężko jest cokolwiek innego doradzić.