Brązowe przebarwienia skórne u 21-latki

Witam, Mam 21 lat na skórze ok w okresie dzieciństwa pojawiły na ramieniu mi się brązowe przebarwienie, które wraz z wiekiem się rozrastają. Występują one górnej, prawej kończynie,klatce piersiowej, brzuchu, nad pośladkami Zaczęły się pojawiać na lewej ręce. Mają one charakter nieregularny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę zgłosić się do dermatologa, który dokładnie obejrzy znamiona i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam