Przepuklina pępkowa i ból

witam mam stwierdzona przepukline pepkowa jest ona wielkosci orzecha laskowego wczoraj lekko sie przeciążyłem i zaczeło mnie bolec w okolicy pępka i zauwarzylem ze ciezko mi jest ja wcisnac do srodka czy to wymaga pilnej operacji czy moze topczekac jeszcze z miesiac prosze o odpowiedz po bardzo sie boje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie,w tej sytuacji konieczna jest pilna konsultacja chirurgiczna. Pozdrawiam