Przeskakujące stawy skroniowo-żuchwowe

witam.Mam problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi(przekakuje i blokuje mi sie szczeka) i moja stomatolog skierowala mnie do protetyka. Troche sie stresuje i chialabym sie dowiedziec jak bedzie wygladala wizyta?...zwyczajnie jak u stomatologa czy jakos inaczej?

Nie wiem, nie chodzę do protetyka. ALE TAKIE RZECZY LECZĄ INSTYTUTY STOMATOLOGII. Wskazane profesjonalne,cyfrowe zdjęcia celowane i czynnościowe tych stawów i dopiero do dzieła.