Przewlekłe anginy i powiększone migdałki

Mam 20 lat, częste anginy i ciągle powiększone migdałki. Zapisałam się na wizytę do laryngologa, czy jest możliwe to, że lekarz da mi skierowanie na wycięcie migdałków jeśli go o to poproszę czy sam musi o tym zadecydować? Naprawdę strasznie się z tym męczę odkąd pamiętam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Lekarz sam musi o tym zadecydować na podstawie badania klinicznego i wywiadu.