Przyjmowanie leków Pulmicort i Bedural po wyjściu syna ze szpitala

Witam ile po wyjsciu ze szpitala syn powinien brac Plumicord,bedural ja niestety nie dostalam wyznacznika co ile i do kiedy mam mu te leki podawać

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by określić dawkowanie powyższych leków w ramach porady internetowej. Pani syn bez wątpienia otrzymał kartę informacyjną ze szpitala, gdzie powinny być wypisane leki wraz z dawkowaniem. Jeśli tego nie ma, proszę skonsultować się z lekarzem, który prowadził leczenie dziecka w szpitalu.