Przyłapywanie męża na onanizowaniu się

Dobry wieczór. Mam nietypowe pytanie mój mąż się onanizuje jak go pytam dlaczego to odpowiada mi że ma ochotę na sex ale nie długi jak ze mną. Czy to normalne bo trochę dziwnie się czuję jak go na tym łapie

Dzień dobry!

Masturbacja sama w sobie nie jest niczym niepokojącym i nie musi świadczyć o problemie (ani Państwa wspólnym, ani męża). Masturbuje się wielu dorosłych ludzi, którzy jednocześnie pozostają w związkach i mają udane życie seksualne z partnerem/ partnerką.
Zawsze warto jednak rozmawiać na tematy, które wzbudzają nasz niepokój, dyskomfort, obawę, niepewność. Może Pani opowiedzieć mężowi o swoich odczuciach i wysłuchać jego przemyśleń na ten temat. Zastanowić się wspólnie, czy jest to dla Was kłopot, czy nie.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Masturbacja rzeczywiście nie wymaga takiego wysiłku i zaangażowania, jak "normalne" współżycie, bo skupia się wyłącznie na osobie masturbującej się. Być może Pani mąż ma większe potrzeby seksualne od Pani, być może jest po prostu "leniwy" w łóżku, być może przestało mu coś odpowiadać w związku.
Tych "być może" może być naprawdę wiele.
Dodać można, że masturbacja w związku jest zjawiskiem dość częstym i uznawana jest za normę, o ile nie zastępuje samego współżycia z partnerem/ką. Nierzadko jest też włączana jako dodatkowy element gry miłosnej obojga partnerów.

Pozdrawiam.