Pytanie o markery nowotworowe

Drugie pytanie o marker nowotworowy to CA-15.3 (ICD-9 I43) wynik 11,72 U/ml Zakres referencyjny 0,00-25,00

Renata GrzechociĹska

Witam.
Badania markerów nowotworowych jest jedynie badaniem pomocniczym, wykrycie lub niewykrycie antygenów nowotworowych nie musi mieć nic wspólnego z nowotworem. Wynik badania jest w normie. Jednak jeżeli Panią coś niepokoi proszę się skonsultować z lekarzem, który zlecił badanie.
Pozdrawiam