Różowe plamki i kreski między brwiami u dwuletniej córki

Witam. Moja dwuletnia córka ma nad nosem, między brwiami różowawą plamkę i dwie różowe pionowe kreski - wcześniej jakoś nie bardzo zwracałam na to uwagę, możliwe że zrobiło się bardziej widoczne - ale przeglądając zdjęcia wychodzi na to, że miała to niemalże od urodzenia a właściwie od pierwszych miesięcy! Co to może być i czy zniknie z czasem? Dodam zdjęcie, proszę o skopiowanie tego linka: http://zapodaj.net/321aa8850a0db.jpg.html

Piotr Pilarski

Na zdjęciu nie widzę nic niepokojącego. Jeśli ma Pani wątpliwości sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.