Rozpoznanie guza N83:9

Dzień dobry Mam pytanie u mojej mamy stwierdzono rozpoznanie n83:9, wiemy, że jest to jakiś guz, który przypomina również mięniaka, mama dostała skierowanie na usunięcie go na oddział onkologiczny nie wiem dlaczego, bo badania typu kolonoskopia, histoskopia rezonans płuc, cytologia są w porzadku. Czy mam się martwić? Dziękuję z góry za odpowiedź

Rozpoznanie N83.9 mówi o niezapalnych, nieokreślonych schorzeniach jajnika, jajowodu i więzadła szerokiego. Jest to zbyt małą ilość danych by odpowiedzieć na Pani pytanie. Rozstrzał wykonanych badań jest olbrzymi (MRI klatki piersiowej??). Proszę skupić się na rozmowie z lekarzem prowadzącym.