Rozpoznanie guza liściastego B3

Witam. Mam 19 lat. Odebrałam właśnie wynik biopsji piersi a rozpoznanie to guz lisciasty B3. Czekam na wizytę do lekarza , ale przed tym chciała bym się dowiedzieć czy to coś groźnego.Wiem że dużo postów jest w tym temacie ale każdy jest inny. Proszę o pomoc.

Konieczne jest leczenie specjalistyczne , które w Kielcach jest na b.wysokim poziomie! Proszę być DOBREJ MYŚLI i być pod opieką Św.Centr.Onkol.!!! zż