Sączenie się krwi po usunięciu ósemki

Dziś rano, około godziny 9.00 został mi usunięty ząb, tzw. "8". Jednakże do tej pory nie ustopiło krwawienie, z rany nadal co kilka minut saczy sie krew, czy jest to bezpieczne? Czy już należy się martwić?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem która jest godzina w trakcie pisania pytania, jeżeli jednak jest to sączenie to raczej nie ma powodu do niepokoju. Proszę nie spożywać ciepłych potraw a w przeciągu 24h krwawienie powinno ustąpić