Silne skurcze pośladków i gazy po wyjściu z kąpieli

Mam bardzo przykry problem. Kiedy wychodzę z basenu mam bardzo silne skurcze tyłka i bardzo silne gazy. Jest to bardzo nieprzyjemne i bolesne. Niestety pojawia się to nie tylko wychodząc z basenu. Pojawia się też po wyjściu z kąpieli. Często przychodzi do mnie mój chłopak i kiedy u mnie nocuje to nie wiem co robić kiedy idę się umyć, bo potem jest nieprzyjemnie. Proszę o pomoc, to strasznie bolesne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego oraz zebranie dokładnego wywiadu medycznego. Bez badania niewiele można stwierdzić.