Silne zaburzenia rytmu serca po terapii na struny głosowe a możliwość rozchwiania pracy tarczycy

witam. jestem pacjentką kardiologiczną, przebyłam dwa zawały i operację typu midcab. stwierdzono również niedoczynność tarczycy. przyjmuję dziennie dawką 50mg euthyroxu. parę dni temu miałam terapię na struny głosowe aparatem vocastim. przyczepiono mi na gardło dwie elektrody i przez 15 minut wykonywałam ćwiczenia głosowe. po tym zabiegu ,następnego dnia zaczęłam odczuwać silne zaburzenia rytmu serca, które się nie zdarzały. czy możliwe jest,aby ten zabieg spowodował rozchwianie pracy tarczycy?

Milena Lubowicz

Nie można tego wykluczyć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i oceni czy należy wykonać badania dodatkowe.
Pozdrawiam