Skąd to nadmierne pocenie się głowy u dziecka?

9-cio letniemu synowi bardzo poci się głowa podczas wysiłku fizycznego( głowa jest mokra jak po kąpieli).Syn nie jest zbyt ciepło ubierany.Przez okres jesienno-zimowy przyjmował witaminę D3.Co może być przyczyną? Jakie badania warto wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza pediatry po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć