Sposby na szybkie zasypianie

jak mogę szybko zasnąć ? dzięki :)

Witaj,
bezsenność nie jest bez powodu,więc jak chcesz poważnie potraktować samego siebie zastanów się ,czy nie ładujesz środków dopingujących,albo innych hormonów,wreszcie czym się karmi Twoja głowa od strony myslenia,problemów itp.
Pozdrawiam.

Witam. Lekka kolacja, przewietrzony pokój, załatwienie bieżących spraw, relaksująca muzyka czy delikatna gimnastyka powinny pomóc. Proszę unikać urządzeń elektronicznych tuż przed snem, takich jak tablet czy smartfon. Gdy już Pani leży w łóżku, dobrym sposobem jest wyobrażenie sobie w szczegółach swojego ulubionego miejsca i przejście się po nim w wyobraźni. Pozdrawiam i życzę powodzenia!