Sposoby całkowitego wyleczenia jęczmienia w oku

Witam Rok temu robilem badania i wszystko bylo ok a tym czasie pojawil sie juz 3 jeczmien w oku. 3 rozne antybiotyki nie zadzialaly. Sa jakies inne Sposoby? Czy badania aby jednoznacznie stwierdzic ze to gronkowiec czy cos innego? Zyje czysto jednak czesto odwiedzam silownie. Prosze o jakas madra rade. Dziekuje

Przypuszczam, ze zaraża się Pan w siłowni. Proponuję dobry odkażacz do mycia rąk, z apteki lub sklepu medycznego lub ewentualnie noszenie dodatkowo specjalnych rękawiczek/do sztangi?,atlasu?/.