Leczenie jęczmienia na oku lekiem Tobrex

Witam, Na lewym oku kolo miesiąca temu zrobil mi się jeczmien. Leczony był tobrexem i po 10 dniach pękł. Po jego "zniknięciu" pojawił się ropień wewnątrz powieki dolnej- był duży - bardzo szybko gdy nie chciał się zmieniasz zdecydowałam się (13 dni miał) na jego usunieciu ambulatoryjne. A dzisiaj w nocy na zdrowym oku zrobily się kolejne zmiany na gornej i dolnej powiece. Zrobilam w trakcie badania i sa w normie. Poradzono mi dzisiaj aby zrobić hormony kobiecie i zrobiłam. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza zlecającego badania lub do lekarza okulisty. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.