Sposoby usuwania blizn w obrębie brzucha

Witam. Mam lekkie blizny na brzuchu przez moja własna głupotę w młodości, chciałabym te blizny usunąć będąc w Polsce, ponieważ obecnie przebywam za granica a tutaj są jednak bardzo drogie zabiegi. Czy jest możliwość usunięcia blizn w przeciągu tygodnia bądź czy można to zrobić raz w jednym miesiącu a następna wizytę mieć np 3miesiace pózniej ?

Witam,proszę udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. dopiero po obejrzeniu blizn można dobrać metode ich spłycenia, usunięcia. Zazwyczaj zajmuje to parę zabiegów.

Szanowna Pani,
W opisanej przez Panią sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pani brzucha do akceptowalnego wyglądu . Tak aby mogła Pani odważnie pokazać się na plaży w dwuczęściowym kostiumie
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl