Stosowanie Atywia w leczeniu trądziku

Dzień dobry, Mam 24 lata i zażywam już 6 opakowanie tabletek Atywia, poprawa jest mało widoczna. Trądzik nie jest bardzo nasilony, nieznacznie poprawił się wygląd cery, jednak najbardziej zależało mi na ustąpieniu łojotoku. Niestety na razie bez zmian. Kilka lat temu zażywałam antybiotyk Tetralysal i efekty były niesamowite - brak trądziku i brak łojotoku już od początku ;) Czy tabletki mogą również dać taki efekt? I przede wszystkim po jakim czasie? Może powinnam sugerować zmianę leku?

Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, czasami warto zmienić lek, do leczenia polecam zastosować zabiegi peelingów medycznych. Serdecznie zapraszam do mnie na konsultację do Katowic.