Stosowanie Clonazepamu a możliwe skutki uboczne

Witam po 10 latach z afobamem chce odstawic go lekarz przepisal mi clonazepam mial ktos podobne przygody jak to wygladalo czy dziala podobnie jak afobam boje sie zaczac brac ten clonazepam.jak wygladaja poczatki brania czy duzo jest skutkow ubocznych czy dzieki niemu uda mi sie rzucic afobam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego i ściśle przestrzegać zasad przyjmowania określonych przez lekarza prowadzącego.