Stosowanie Sildenafilu i problemy ze wzwodem

witAm . czy stosowanie sildenafilu w postaci 1/5 tabletki co powoduje piorunujacy efekt jest konieczne ciagle ponoewaz mam problemy ze zwodem. a pozazyciu jak reką odjoł.czy moze to byc jakies zabuzenie ktore mozna leczyc normalnymi lekami. uprawiam sport cisnienie w normie.cukier tez. czy moze to byc pidloze psychiczne.

Biorąc pod uwagę m.in Pana stosunkowo młody wiek oraz fakt, że 1/5 tabletki sildenafilu jest dużo poniżej dawki terapeutycznej jest większe prawdopodobieństwo, że problemy ze wzwodem mają podłoże psychogenne. Aby wykluczyć medyczne przyczyny przyczyny zaburzeń erekcji nie wystarczy badanie cukru. Lekarz z reguły zaleca jeszcze oznaczenie poziomu testosteronu, prolaktyny oraz lipidogram. Może również w razie konieczności dać skierowanie na bardziej specjalistyczne badania. Polecam wizytę u specjalisty seksuologa. Aby bardziej szczegółowo odpowiedzieć na pytanie potrzebny jest dokładny wywiad seksuologiczny i medyczny.
Pozdrawiam,
A.C