Stres dziecka przed sprawdzianami szkolnymi

dobry wieczór, córka od 3 dni przeżywa straszny stres w szkole związany ze spiętrzeniem się sprawdzianów. Boli ją brzuch, mało je i bardzo często płacze. Próbuję jej wytłumaczyć, żeby sie tak nie przejmowała ale twierdzi, że nie umie nad tym zapanować. Czy powinnam od razu skorzystać z usług psychologa?

Psychologia

Oczywiście warto byłoby skontaktować się z psychologiem, który podjąłby terapię córki, aby zaopatrzyć ją w konstruktywne sposoby radzenia sobie z lękiem i stresem.

Witam,
Być moźe to dobry pomysł, żeby córka porozmawiała z psychologiem. Jest zestresowana, a pani jest za blisko, żeby jej pomóc.
Pozdrawiam