Stres i zaburzenia oddychania

Mam 20 lat Witam mam pyt o ponad roku mam bardzo dużo stresu i nerwów ogólnie od dziecka ale teraz jest u mnie bardzo trudny okres od jakiegos czasu zauważyłem że szczególnie wieczorami trudniej mi się oddycha nawet leżąc położę rękę na brzuch to od razu czuję dyskomfort że jest ciężej z oddychaniem Bardzo proszę o szybka odpowiedź jaki może być tego powód.Pozdrawiam

Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
nie ma szybkich odpowiedzi na podobne pytania.Nie znamy historii Pana dolegliwości a przez to i psychologicznego znaczenia objawu.Jeżeli jest Pan zaniepokojony ,proponuję powierzyć problem lekarzowi rodzinnemu.Moim zdaniem najlepszy dla Pana byłby lekarz płci męskiej.Mogą to być bowiem problemy związane z seksualnością.