Suchość na dziąśle nad górnymi jedynkami

Witam, od paru tygodniu czuje suchość na dziąśle nad górnymi jedynkami. Jak podniosę wargę to widzę tak jakby dołek nad korzeniami zębów. I na jednej jedynce tak jakby widzę korzeń jakby skóra się wypaliła. Szukałem podobnych objawów w google i nie mogłem nic znaleźć

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dentystą. Bez oceny zmiany nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi.