Trudno gojąca się rana po operacji cysty krzyżowej

Co zrobić z trudno gojącą się raną ? Od około 5-ciu lat borykam się z problemem rany po operacji cysty krzyżowej, pomimo różnorakich interwencji (kolejne operacje, "czyszczenia", zakladanie szwów) u różnych lekarzy, rana za nic w świecie nie chce się zagoić. Z reguły wygląda to w ten sposób, że kiedy rana jest już bliska zagojenia, zaczyna się z niej intensywnie sączyć wydzielina (prawdopodobnie nie ropa) o nieprzyjemnym zapachu, lepka, ale konsystencji wody. I nici z gojenia. Proszę o pomoc

Moim zdaniem potrzebna jest jeszcze jedna duża a nie doraźna operacja , która zakończy problem - podejrzewam , że dotychczasowe operacje nie były radykalne , zż